MAJUTUSED

MAJUTUSED

PALADE RETROVISIIT MEIDA

Meidasse mahub ööbima 6 inimest. Majutuses on valgusküllane esik, avar elutuba ja köök, vannituba ja 2 eraldi magamistuba. Olemas on köögitehnika ja vahendid toidu valmistamiseks ning serveerimiseks. Eriti mõnus on see, et köögist saab astuda otse suurde ja päikselisse siseõue, kus õunapuu all on einestamiseks ootamas välilaud ja pingid. 
Ühe öö hind (max 6in) madalhooajal 70 eurot ja kõrghooajal vahemikus 100-120 eurot.

PALADE RETROVISIIT LEILI

Leili mahutab ööbima 7 inimest. Majutuses on lisaks kahele privaatsele magamistoale avatud köök-elutuba, avar esik, tulett ning saun koos suure sauna eesruumiga. Köögis on olemas tehnika ja vahendid söögi valmistamiseks ja serveerimiseks.
Ühe öö hind (max 7in) madalhooajal 80 eurot ja kõrghooajal vahemikus 140-150 eurot.

KÄRDLA RETROVISIIT SAIMA

Saima majutus paikneb keset Kärdla aedlinna, kus kõik on mugavalt jalutuskäigu kaugusel. Majutuse alumisel korrusel on esik, vannituba, köök ja elutuba. Teisel korrusel on suur privaatne magamistuba, mille katuseaknast on mõnus otse voodist tähistaevast vaadata. Saimas olemise teeb eriliselt mõnusaks sealne hommikune ja päevane päikeseküllus, mis kutsub tegutsema ja saart avastama.
Ühe öö hind (max 6in) madalhooajal 80 eurot ja kõrghooajal vahemikus 100-120 eurot.

KÄRDLA RETROVISIIT HELMI

Helmi majutus asub kohe Saima lähedal, aga veelgi vaiksemalt kõrvaltänaval. Siinses majutuses on palju ruumi ja avarust. Alumisel korrusel paiknevad esik, vannituba, käre saun, köök ja elutuba. Ülemisel korrusel on 2 väga armsat eraldi magamistuba, kust mõlemist on samuti vaade tähistaevale. Siin õuel grillides või piknikulaua taga einestades on mõnus vaadata, kuidas Kohvilähkrid vaikselt ratastega tänaval mööda veerevad. 
Jah..Hiiumaal kulgeb aeg ikka hoopis teises tempos.
Ühe öö hind (max 7in) madalhooajal 80 eurot ja kõrghooajal vahemikus 140-150 eurot.