fbpx

BLOGI

BLOGI

JÕULUKUU HIIUMAAL 

Hiiumaal on detsembris imeilus! Õues on esimesed korralikud miinuskraadid, lumigi on maha sadanud ja jõulusoojust peegeldub kõikjalt.

Detsembris on Hiiumaal toimumas üritusi igale maitsele. Avatud on jõuluturg Kärdla keskväljakul ja Päkapikuküla Suuremõisas, sisse aetakse suusarajad Paluküla terviseradadel, saab näitust, saab kino, austreid ja kontserte.  Toimub jõulumatk ja laternamatk! Pühadesõpru ootab Jõulumaa Soera talu õues ja spordisõpru piparkoogijooks RMK Leemeti metsaonni juures. Kõigile on midagi! Ideid tegevusteks leiad siit: www.hiiumaa.events

 

HIIUMAA RESTORANIDE NÄDAL 23.10-30.10.2021

Sügis on täies hoos! Puulehed on mõnda aega juba värvilised, õunasiidrid on laagerduma pandud, tuuled puhuvad, meri mõllab, aga meil siin on ikka soe ja mõnus ja huvitav. Me naudime sügist looduses, kargeid hommikuid, lahkuvaid linnuparvi, järjest lühenevaid ja jahenevaid õhtuid – küll on mõnus!

Üpris mitmed restoranid, keda suvel olete külastanud, on läinud talvepuhkusele, aga väga mitmed on endiselt avatud ning ongi nüüd ohjad haaranud ja hakkavad teile pakkuma väga eriilmelisi klassikalistest raamidest väljaulatuvaid menüüsid. 

Ja see on nii vinge, et nad teevad seda just koolivaheaja nädalal, et jõuaksite ka saarel sedapuhku ära käia.


VANANAISTESUVI HIIUMAAL SEPTEMBER 2021

Meil siin Hiiumaal ei saa suvi õnneks augustiga läbi, kaugeltki mitte! Selleks, et suvi kestaks, kured  lennuharjutustega ootaks ja heitlikud ilmad veel ei saabuks, paneb Hiiumaa täiskäigul edasi suvises järelrütmis. 

Septembris algab igal aastal  siin üha uuesti ja uuesti kuldne, särav ja üllatusi täis VANANAISTESUVI. Ka meie majutustes on vananaiste suve raames toredaid pakkumisi. Sel aastal võidab see, kes otsustab pikemalt peatuda ja Hiiumaa võlusid kauem nautida! 

VANANAISTESUVE PAKKUMINE RETROVISIIT MAJUTUSTES